Poznaj FinestBar

Przez wiele lat FinestBar był jedynie pomysłem, który od czasu do czasu się pojawiał, jednak natłok obowiązków oraz codzienne życie odciągało nas od realizacji tego pomysłu. Rok 2018 był rokiem przełomowym, to właśnie w tym roku postanowiliśmy zrealizować pomysł o którym od dawna tylko dyskutowaliśmy. Stale szkoląc się w zakresie obsługi barmańskiej, a także wertując tony literatury biznesowej, po godzinach budowaliśmy nasz pierwszy bar. Skupialiśmy się przede wszystkim na eleganckim efekcie końcowym, a dziś po udanych imprezach możemy się pochwalić, iż cel ten został osiągnięty. Obydwoje założycieli ma w sobie wielką pasję do alkoholi oraz sztuki ich serwowania, dlatego gorąco zapraszamy do dalszej części lektury.

Klimat tworzą

Ludzie

Głęboko wierzymy, iż udana impreza to taka, gdzie wszyscy goście wyśmienicie się bawią. Być może naoglądaliśmy się zbyt wielu filmów, jednak chcemy stworzyć bar, który będzie chętnie odwiedzany przez gości. Wierzymy, że nie tylko sztuczki barmańskie są w stanie przyciągnąć tłumy, ale przede wszystkim barmańska postawa, która doskonale wie, jakie są oczekiwania klienta. Na każdej imprezie dajemy z siebie 100%, zachowując się w pełni profesjonalnie. Podczas pracy nie spożywamy alkoholu aby zapewnić serwis na najwyższym poziomie. Stworzymy dokładnie taki klimat baru, jakiego od nas oczekujesz. Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem dla którego każde wyzwanie jest wspaniałą oraz ekscytującą chwilą.

Katarzyna

Na imprezie zadba dosłownie o każdy szczegół. Dla niej nie ma działania na pół gwizdka, do każdego etapu swojej pracy podchodzi poważnie z pełnym zaangażowaniem. W wolnych chwilach lubi czytać ciekawostki ze świata alkoholi, a także uwielbia zwierzęta. Niezastąpiona na imprezie, gdzie swoim wdziękiem oraz miłą aparycją zaskarbi serca gości.

Mateusz

Specjalista od ciężkiej roboty. To właśnie on dba o odpowiednią ekspozycję całego baru oraz dostarczenie go na imprezę. Mateusz uwielbia tworzyć nowe kompozycje, które szokują gości wokół. Jest duszą towarzystwa, która potrafi dopasować się do otoczenia, tworząc dokładnie taką atmosferę na imprezie jakiej życzy sobie klient. W ostatnich miesiącach pochłonięty nie tylko budową baru, ale również solidnego biznesu, w którym każdy szczegół ma znaczenie.

FinestBar pragnie świadczyć kompleksową usługę zarówno dla osób prywatnych jak też firm. Dlatego w naszym zespole znajdują się również doświadczone hostessy, które podczas imprezy mogą zapraszać gości na przepyszne drinki, bądź pełnić inne funkcje reprezentacyjne. W przypadku imprez firmowych, współpraca z hostessami, zapewnia maksymalne rezultaty. Masz inne pomysły ? – Daj nam znać, lubimy wyzwania.

Opinie o nas